Адрас:

220073, г. Мінск, вул. Альшэўскага, 8

Тэлефон прыёмнай:

+375 (17) 204-40-24

Рэжым работы:

8.00 - 17.00, обед 13.00 - 14.00

Дэпутаты Мінскага раённага Савета дэпутатаў 28 склікання

Спіс дэпутатаў Мінскага раённага Савета дэпутатаў дваццаць восьмага склікання

Найменне акругі

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Першая Бараўлянская выбарчая акруга № 1 ШЧЫРОЎ Аляксандр Аляксандравіч
Другая Бараўлянская выбарчая акруга № 2

Піско Дзяніс Валер'евіч

Трэцяя Бараўлянская выбарчая акруга № 3 Мірановіч Аляксандр Віктаравіч
Першая Лясная выбарчая акруга № 4 Барсамян Гарык Тарыелавiч
Другая Лясная выбарчая акруга № 5 УСНIЧ Валерый Міхайлавіч
Каралёўстанская выбарчая акруга № 6 ДУДКО Дзмітрый Уладзіміравіч

Зелёнаборская выбарчая акруга № 7

Хіля Алена Анатольеўна
Першая Капiшчанская выбарчая акруга № 8 Казакевіч Дзмітрый Аппалiнарьевiч

Другі Копищанский выбарчая акруга № 9

ДРОЗД Дзмітрый Мікалаевіч

Астрашыцка-Гарадоцкая выбарчая акруга № 10

Баброўскі Іван Канстанцінавіч
Сёмкаўская выбарчая акруга № 11 МАЦКЕВІЧ Андрэй Мікалаевіч
Бальшавіцкая выбарчая акруга № 12 ГIЛЬНIЧ Мікалай Яўгенавіч
Лошанская выбарчая акруга № 13 РАГУССКI Віктар Генрыхавіч

Пятрышкаўская выбарчая акруга № 14

Касцюкевіч Мар'ян Эдуардавіч

Першая Заслаўская выбарчая акруга № 15

Карташева Святлана Пятроўна

Другая Заслаўская выбарчая акруга № 16

Юргевіч Уладзімір Іосіфавіч

Трэцяя Заслаўская выбарчая акруга № 17

Кузьмянкова Святлана Святаславаўна

Навасельская выбарчая акруга № 18

Смаляка Уладзімір Паўлавіч

Ратамская выбарчая акруга № 19

СЕВЯРЫН СергейМихайлович
Першая Ждановіцкая выбарчая акруга № 20 Шаблыка Сяргей Уладзіміравіч
Другая Ждановіцкая выбарчая акруга № 21 Невяровіч Дзмітрый Уладзіміравіч

Хацежынская выбарчая акруга № 22

Грук Юрый Леанідавіч
Шчамысліцкая выбарчая акруга № 23 Чычко Міхаіл Міхайлавіч
Першая Сеніцкая выбарчая акруга № 24 ЖУК Наталля Анатольеўна
Другая Сеніцкая выбарчая акруга № 25 ЛЮТАРЭВIЧ Андрэй Аляксандравіч
Прылуцкая выбарчая акруга № 26 Кнацько Алег Віктаравіч
Самахвалавiцкая выбарчая акруга № 27 ЛОКУН Уладзімір Уладзіміравіч
Крупіцкая выбарчая акруга № 28 Гур'ева Таццяна Уладзіміраўна
Міханавіцкая выбарчая акруга № 29 ДАВАЛЬЦОВА Святлана Уладзіміраўна
Першая Мачулішчанская выбарчая акруга № 30 Удод Сяргей Леанідавіч
Другая Мачулішчанская выбарчая акруга № 31 Лук'янавіч Андрэй Юльянавіч
Першая Гатаўская выбарчая акруга № 32 Бялянкіна Юлія Іванаўна
Другая Гатаўская выбарчая акруга № 33 Бурчык Юрый Міхайлавіч
Трасцянецкая выбарчая акруга № 34 Жылкай Дзяніс Валянцінавіч

Прывольненская выбарчая акруга № 35

ВАШЧУЛА Аляксандр Уладзіміравіч
Замастоцкая выбарчая акруга № 36 Граковіч Ала Іванаўна
Першая Калодзішчанская выбарчая акруга № 37 Шаліма Міхаіл Аляксандравіч
Другая Калодзішчанская выбарчая акруга № 38 Ліпа Наталля Анатольеўна
Трэцяя Калодзішчанская выбарчая акруга № 39 Жаркевіч Андрэй Рамуальдавіч
Чацвёртая Калодзішчанская выбарчая акруга № 40 Шаліма Наталля Сямёнаўна
Апошняя змена 18.10.18
Друкаваць

Інтэрнэт-рэсурсы

Яндекс.Метрика