Адрас:

220073, г. Мінск, вул. Альшэўскага, 8

Тэлефон прыёмнай:

+375 (17) 204-40-24

Рэжым работы:

8.00 - 17.00, обед 13.00 - 14.00

Склад пастаянных камісій Мінскага раённага Савета дэпутатаў 28 склікання

Мандатная камісія:

Жук Наталля Анатольеўна - Першая Сеніцкая выбарчая акруга № 24;

Ліпай Наталля Анатольеўна - Першая Калодзішчанская выбарчая акруга № 37;

Гур'ева Таццяна Уладзіміраўна - Крупіцкая выбарчая акруга № 28;

Жаркевіч Андрэй Рамуальдавіч - Трэцяя Калодзішчанская выбарчая акруга № 39;

Касцюкевіч Мар'ян Эдуардавіч - Пятрышкаўская выбарчая акруга № 14;

Смаляк Уладзімір Паўлавіч - Навасельская выбарчая акруга № 18;

Чычко Міхаіл Міхайлавіч - Шчамысліцкая выбарчая акруга № 23.


У склад пастаяннай камісіі па пытаннях бюджэту, фінансава-крэдытнай сістэмы і сферы вытворчасці:

Юргевіч Уладзімір Іосіфавіч - Заслаўская выбарчая акруга № 16;

Піско Дзяніс Валер'евіч - Другая Бараўлянская выбарчая акруга № 2;

Бурчык Юрый Міхайлавіч - Другая Гатаўская выбарчая акруга № 33;

Вашчула Аляксандр Уладзіміравіч - Прывольненская выбарчая акруга № 35;

Дудко Дзмітрый Уладзіміравіч - Каралеўстанская выбарчая акруга № 6;

Кузьмянкова Святлана Святаславаўна - Заслаўская выбарчая акруга № 17;

Стукаў Юрый Леанідавіч - Хацежынская выбарчая акруга № 22;

Шчыроў Аляксандр Аляксандравіч - Першая Бараўлянская выбарчая акруга №5.


У склад пастаяннай камісіі па пытаннях законнасці, захавання правоў і свабод грамадзян:

Баброўскі Іван Канстанцінавіч - Астрашыцка-Гарадоцкая выбарчая акруга № 10;

Ўдодаў Сяргей Леанідавіч - Першая Мачулішчанская выбарчая акруга № 30;

Давальцова Святлана Уладзіміраўна - Міханавіцкая выбарчая акруга № 29;

Жылка Дзяніс Валянцінавіч - Трасцянецкая выбарчая акруга № 34;

Лук'янавіч Андрэй Юльянавіч - Мачулішчанская выбарчая акруга № 31;

Севярын Сяргей Міхайлавіч - Ратамская выбарчая акруга № 19;

Шаліма Міхаіл Аляксандравіч - Трэцяя Калодзішчанская выбарчая акруга № 38;

Шаліма Наталля Сямёнаўна - Чацвёртая Калодзішчанская выбарчая акруга № 40.


У склад пастаяннай камісіі па развіцці сацыяльнай сферы:

Уснiч Валерый Міхайлавіч - Другая Лясная выбарчая акруга № 5;

Граковіч Ала Іванаўна - Замасточская выбарчая акруга № 36;

Барсамян Гарык Тарыелавiч - Першая Лясная выбарчая акруга № 4;

Шаблыка Сяргей Уладзіміравіч - Першая Ждановіцкая выбарчая акруга № 20;

Карташава Святлана Пятроўна - Заслаўская выбарчая акруга № 15;

Локун Уладзімір Уладзіміравіч - Самахвалавiцкая выбарчая акруга № 27;

Мацкевіч Андрэй Мікалаевіч - Сёмкаўская выбарчая акруга № 11;

Хіля Алена Анатольеўна - Зеленаборская выбарчая акруга № 7.


У склад пастаяннай камісіі па аграрных пытаннях, харчаванню, экалогіі і рацыянальным выкарыстанні прыродных рэсурсаў:

Лютарэвiч Андрэй Аляксандравіч - Другая Сеніцкая выбарчая акруга № 25;

Рагусскi Віктар Генрыхавіч - Лошанская выбарчая акруга № 13;

Гiльнiч Мікалай Яўгенавіч - Бальшавицкая выбарчая акруга № 12;

Дрозд Дзмітрый Мікалаевіч - Другая Капiшчанская выбарчая акруга № 9;

Кнацько Алег Віктаравіч - Прылуцкая выбарчая акруга № 26;

Казакевіч Дзмітрый Апалiнарьевiч - Першая Капiшчанская выбарчая акруга № 8;

Мірановіч Аляксандр Віктаравіч - Трэцяя Бараўлянская выбарчая акруга № 3;

Невяровіч Дзмітрый Уладзіміравіч - Другая Ждановіцкая выбарчая акруга № 21.

Апошняя змена 18.10.18
Друкаваць

Інтэрнэт-рэсурсы

Яндекс.Метрика